The Office work environment Screen Mouse Keyboard Telephone PC Whiteboard Office maintenance

Sprzątanie jest zaraźliwe

Jeśli wiesz gdzie zarazki się znajdują I jak najlepiej je pokonać, to jesteś na dobrej drodze do zdrowszego miejsca pracy.

W dwu miesięcznym badaniu które było przeprowadzone w call center przez AF, regularne używanie chusteczek na słuchawkach z mikrofonem, monitorach, telefonach itp., zmniejszyło prawie o połowę stracone godziny pracy przez choroby jak ból gardła, kaszel i przeziębienia.

Kliknij na przedmioty znajdujące się na biurku by dowiedzieć się jak zwalczać zarazki których nie widać.

Czy patrzysz na brud na twoim komputerze?

Skuteczne czyszczenie nie polega tylko na wyeliminowanie ryzyka zakażenia. Gromadzenie się kurzu, brudu i tłustych odcisków palców na ekranie komputera może utrudnić czytanie i prowadzić do przemęczenia wzroku, bólu głowy a po dłuższym okresie czasu, zmarszczek na delikatnej skórze wokół oczu.

Stosowanie niewłaściwego środka czyszczącego możne pogorszyć sytuację, pozostawiając zabrudzenia lub napięcie statyczne które powoduje większe osiadanie kurzu i brudu.

That's why the AF range is entirely anti-static, non-flammable, non-toxic and non-smearing. From pump sprays and tubs for larger offices to individual sachets for when you're on the move our solutions are clearly superior.

Czyszczenie ekranów

Przeciętna myszka komputerowa ukrywa do 1,500 zarazków

Stały kontakt rąk i palców z myszką komputerową to idealny przedmiot do przenoszenia zarazków i bakterii - szczególnie jeśli jesz w czasie pracy.

Specjalistyczna formula produktów AF została przetestowana i udowodniono że zabija 99.9% bakterii. Testy laboratoryjne wykazały, że ściereczki Phone-clene są idealne do czyszczenia myszy komputerowych. Po dwóch minutach testu wszystkie bakterie gronkowca zostały zlikwidowane. A co najważniejsze nie zanotowano ponownego rozwoju bakterii przez następne 24 godziny, dlatego regularne czyszczenie jest tak istotne by zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii.

Myszki

Przecietna klawiatura zawiera do 3295 zarazków na cm kwadratowy.

Dla każdego, kto kiedykolwiek obrócił często używaną klawiaturę do góry nogami i wytrząsnął zabrudzenia nagromadzone poprzez tygodnie pracy oraz posiłki spożyte nad klawiatura nie będzie zaskoczeniem, że klawiatura jest wylęgarnią zarazków i możliwych infekcji

Oba nasze produkty Ultra-clene i Sprayduster zostały zaprojektowane by ułatwić dostęp do trudno dostępnych miejsc pomiędzy klawiszami na klawiaturze.

Klawiatury

Przeciętny telefon kryje więcej zarazków niż przeciętny sedes.

W naszej ankiecie 67,6% badanych potwierdziło, że najczęściej łapią zarazki, które przenoszą się w biurze.

Ale to nie musi tak być. Jednym z urządzeń najczęściej dzielonym przez pracowników jest telefon, który zawiera największe nagromadzenie zarazków. Jego bliskość do ust i uszu zapewnia idealna sytuacje dla infekcji - zatem pamiętaj czyszczenie jest konieczne.

Nasza linia produktów Phone-clene została specjalnie opracowana by zapewnić ochronę przeciw zarazkom. W przeciwieństwie do produktów na bazie silikonu lub wosku nasze produkty nie pozostawiają zabrudzeń. Czyszczą i dezynfekują, zabijając 99,9% bakterii przez okres do 24 godzin.

Czyszczenie telefonow i zestawów słuchwkowych

Tablica Sucho ścieralna

Tablice interaktywne i klasyczne tablice laminowane są powszechne w każdym środowisku pracy i stosowanie odpowiednich środków czyszczących jest tak samo ważne jak i używanie odpowiednich mazaków.

Produkty do tablic laminowanych są bezpieczne w użyciu, wydajne i przyjazne dla środowiska. Ściereczki zostały wyprodukowane z surowców wtórnych bez użycia chemicznych dodatków, po wysuszeniu mogą zostać poddane recyklingowi.

Czyszczenie białych tablic

Ochrona i wydajność

Stosowanie produktów AF jest najlepszym sposobem na ochrony pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusów. Ma to także inne korzyści.

Regularne czyszczenie komputerów, drukarek i innych urządzeń biurowych jest świetnym sposobem by zapewnić 100% sprawności tych urządzeń. Zapewniasz sobie najlepszą wydajność i redukujesz koszty utrzymania i wymiany.

Od przedłużenia żywotność głowic CD i DVD po PC-clene dla tworzyw sztucznych, osłon i ekranów, możemy pomóc ci utrzymać najlepszą wydajność w twoim biurze.

Komputery

Konserwacja biura

Produkujemy gamę produktów specjalistycznych dla inżynierów obsługi sprzętu biurowego.

Preparaty techniczne