Choose another country or region to see content specific to your location.

O nas

O Nas

Jest wiodącym producentem specjalizującym się w środkach czystości do sprzętu komputerowego, biurowego oraz multi-mediów.

Założona potnat 40 lat temu, AF International w tamtych czasach zdobyło godną pozazdroszczenia reputacje. Będąc wyspecjalizowaną w produkcji środków czystości przeznaczonych do sprzętu komputerowego, biurowego oraz multi-medialnego. Z punktu widzenia Angielsko Chinskiej współpracy AF International wytważa i dostarcza wszechstronną gamę produktów czyszczących, służących do czyszczenia ekranów komputerów, klawiatur, drukarek i faxów, telefonów oraz urzadeń multi-medialnych. Nasze produkty posiadają certyfikat BS EN ISO 9001:2008.

W dalszym ciągu jesteśmy firmą rodzinną, mamy biura i możliwości produkcyjna na całym świecie, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najlepszą obsługę w każdym rejonie świata. AF jest reprezentowany na całym świecie, z siedzibą w Europie, USA, Australii, Ameryce Południowej, na Dalekim Wschodzie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Wspieramy profesjonalistów poprzez naszą gamę produktów do czyszczenia specjalistycznego. Nie zapominamy jednak o ryzyku rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii i brudu jakie powstaje w dzisiejszych nowoczesnych otwartych biurach.

Ranga produktów AF została starannie dobrana poprzez naszą grupę specjalistów tak aby dostarczyć państwu najlepszych produktów potrzebnych do utrzymania higienny i czystości w biurze oraz utrzymać pracowników w pełnym zdrowiu.

Mamy nadzieję że podoba się państwu nasza nowa strona, jak również lista istniejących produktów a informacje tam zawarte pomogą państwu dokonać wlaściwego wyboru i tymsamym czyniąc życie biurowe dużo bardziej przyjemnym, zdrowszym i bardziej wydajnym