Choose another country or region to see content specific to your location.

Recykling produktów AF

Recykling produktów AF

 

TworzywoProduktyProces
Papier Sciereczki AF Ściereczki poddaje się recyklingowi w ten sam sposób jak papier – nasze produkty są produkowane na bazie wody więc gdy ściereczki zostają poddane czyszczeniu w procesie recyklingu wszelkie pozostałości zostają rozpuszczone.
Plastik Tuby, plasikowe butelki wraz z pompką, opakowania foliowe oraz zatyczki AF Należy usunąć górną część opakowaniaa następnie przepłukać pojemnik przed recyklingiem. Opakowanie musi zostać dostarczone do odpowiedniego pojemnika służącego do składowania opakowań plastikowych. W razie jakiechkolwiek wątpliwości co do składowania tych opakowań należy skontaktować się z lokalnymi władzami odpowiedzialnymi za recykling odpadów.
Aerozole – Aluminium/ puszki stalowe   Zrówno puszki aluminiowe jak I stalowe magą być wyrzucane do pojemników przeznaczonych do utylizacji puszek.
Uwaga: Puszek nie należy przebijać lub zgniatać oraz należy utylizować tylko puste opakowania. Przed wyrzuceniem należy usunąć wszelkie plastikowe elementy takie jak nakrętki lub zatyczki.

Skład preparatów AF został stworzony by sprostać specyficznym wymaganiom oraz mając na uwadze dbałość o środowisko. Nasz dział badań i rozwoju stara się dostarczyć produkty wysokiej jakości, posiadające doskonałe właściwości czyszczące, które mają na celu wydłużenie żywotności sprzętu biurowego i zachować przestrzeń biurową wolną od brudu i bakterii.

Bezpieczeństwo używania naszych środków jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego też staramy się stosować preparaty niepalne gdziekolwiek jest to możliwe i zgodne z naszą Polityka Ochrony Środowiska. Staramy sie również używać opakowań pochodzących i przeznaczonych do recyklingu.

AF International jest członkiem Green Dot Licensing Company, Valpak Ltd, posiadającego zgodę zawartą z PRO-Europe na używanie znaku towarowego Green Dot®. Są oni największą zarejestrowaną oraganizacją realizującą program zgodności z przepisami dotyczącymi odpadków opakowaniowych w Wielkiej Brytanii. PRO-Europe zrzesza organizacje odpowiedzialne za systemy Green Dot® w Europie.