Choose another country or region to see content specific to your location.

Nowości

Nowości

AF wkracza w na rynek domowej rozryki ze swoją NOWĄ gamą produktów "game" range

Zamieszczone w dniu 22/01/10 | Tagi: Produkt, Wydarzenia

AF International, producent specialistycznych środków czyszczących do komputerów i sprzętu biurowego, prezentuje na targach Paperworld Frankfurt 2010 unikalną serię, przyjaznych środowisku produktów przeznaczonych na rynek gier komputerowych. (Hala 4.0/ Stanowisko C22). Nowa oferta jest skierowana do użytkowników przenośnych konsoli do gier takich jak Nintendo DS Lite oraz PSP a także do konsoli domowych takich jak Playstations, Nintendo Wii, X-Box oraz ich akcesorii.

Ciekawostką jest to, że od lat siedemdziesiątych przemysł komputerowy…

AF pokazuje szść nowych produktów na SOS Show 2009

Zamieszczone w dniu 11/12/09 | Tagi: Wydarzenia, Produkt

AF International producent specialistycznych produktów do czyszczenia komputerów oraz sprzętu biurowego, ogłasza wprowadzenie sześciu nowych produktów na tegorocznym SOS Road Show, które znalazły sie w katalogu Spicers 2010. Odwiedzający stoisko AF mogli przyjrzeć się z bliska nowym produktom, w tym cztery nowe produkty do czyszczenia białych tablic, sprzężone powietrze o zwiększonej mocy Super-Duster jak również poręczne chusteczki do czyszczenia płyt CD.

Gama produktów AF do czyszczenia białych tablic laminowanych została stworzona…

AF otrzymuje uznanie od Barnardos

Zamieszczone w dniu 02/09/09 | Tagi: Nowosci, Dobroczynnosc, Prasa

Firma AF International, specjalista w dostarczaniu produktów czyszczących na rynek informatyczny, wsparła znaną organizację charytatywną Barnardo’s zarówno poprzez działania pracowników jak i sprzedaż markowych produktów AF.

Każdy produkt AF sprzedany na terenie Zjednoczonego Królestwa przekazuje pieniądze bezpośrednio do Barnardo’s, incjatywa ta będzie kntynuowana w roku 2009 i 2010. Clementine Delahey, działająca dla Barnardo’s skomentowała: „Firma AF International była nadzwyczaj hojna zbierając ponad 20.000 funtów. Jesteśmy niesamowicie…