Choose another country or region to see content specific to your location.

Nowości

Nowości

AF wkracza w na rynek domowej rozryki ze swoją NOWĄ gamą produktów "game" range

Zamieszczone w dniu 22/01/10 | Tagi: Produkt, Wydarzenia

AF International, producent specialistycznych środków czyszczących do komputerów i sprzętu biurowego, prezentuje na targach Paperworld Frankfurt 2010 unikalną serię, przyjaznych środowisku produktów przeznaczonych na rynek gier komputerowych. (Hala 4.0/ Stanowisko C22). Nowa oferta jest skierowana do użytkowników przenośnych konsoli do gier takich jak Nintendo DS Lite oraz PSP a także do konsoli domowych takich jak Playstations, Nintendo Wii, X-Box oraz ich akcesorii.

Ciekawostką jest to, że od lat siedemdziesiątych przemysł komputerowy oraz gier wideo przeistoczył się z rynku niszogo w ogromną, odrębną dziedzinę, która stworzyła własną kulturę. Nie jest to już tylko rozrywka dla dzieci i młodzieży, ludzie w każdym wieku czerpią przyjemność z technologicznego postępu, a rynek ten rozwija się z roku na roku. Wraz z ludzi związanymi z tą kulturą AF International zamierza edukować i dostarczać idealne środki czyszczące.

Ta nowa gama produktów została opracowana w celu zachęcenia do regularnej czystości i odkażania różnorodnych nośników gier oraz akcesorii, a także odznacza sie ważną inicjatywą AF, czyli promowanie lepszych standardów higieny i zdrowia gdziekolwiek urządzenia tego typu są wykorzystywane. Ponadto, AF pragnie zachęcić konsumentów do podejmowania ekologicznie świadomych decyzji podczas zakupów i bycia świadomym czystości nawet podczas zabawy.

"Już od dawna opowiadamy się za lepszymi standardami czystości w biurze i tradycyjny rynek biurowy dobrze na to odpowiada” mówi Ron Jakeman, Dyrektor Zarządzający AF International. „Wraz z wprowadzeniem naszej nowej gamy produktów, gaming range, możemy rozszerzać naszą kampanie na rynek środków czyszczących przeznaczonych do domu. Oferujemy naszym pośrednikom i konsumentom wyjątkowe produkty za przystępną cenę, pozostawiając ich ze świadomością, że nie wpływają negatywnie na środowisko."

Przeznaczeniem nasze nowej serii są ręczne urządenia służącyce do obsługi konsolii a także ich akcesoria takie jak kirownice, nunchuki oraz mikrofony a także jednostki głowne t.j. konsola.

Można ich również użwać do czyszczenia kabli, pilotów oraz ekranu i obudowy zapewniając tym samym czyste środowisko do zabawy.

Czyszczenie powierzchni nie tylko czyści ale także zapewnia hygieniczne oraz wolne od zarazków środowisko; stało się to łatwiejsze dzięki chusteczkom AF Controller-Clene. Opakowanie zawiera 12 impregnowanych chusteczek w osobnych saszetkach przeznaczonych do czyszczenia kontrolerów i pilotów do telewizorów. Console-Clene, zawiera 50 dużych impregnowanych ściereczek idealnych do czyszczenia obudów i większych akcesorii. Smart-Clene, uniwersalny środek czyszczący przeznaczony do przenośnych konsoli do gier, odtważaczy MP3, telefonów komurkowych oraz urządzeń z ekranem dotykowym, sprzedawany w poręcznym opakowaniu. Bezpieczny do stosowania na ekranach i zapewnia czystą, wolną od zarazków powierzchnię. Game-Clene Plus to kompaktowy zestaw do uduwania brudu i kurzu z każdej powierzchni, opakowany w nowoczesny pokrowiec. Specialne patyczki i przyrząd do czyszczenia zostały dołączone do zestawu by ułatwićczyszczenie w trudno dostępnych miejscach takich jak oklice przycisków i złącza. W zestawie znajduje się również duża szmatka z mikro-fibry.

AF połączył idealny zestaw produktów dla rynku detalicznego z nowym wyglądem. Wszystkie produkty są pakowane w ekologiczne opakowania z euro otworem, a informacje o produkcie są w widocznym miejscu.